© 2006 Holland Pers    
Heeft u een nieuws foto? Klik hier            
 
Grote brand in appartementencomplex Amersfoort
foto Wessel Kok
Amersfoort - 03-05-2025
Bewoners die hun woning aan de Plotterweg moesten verlaten vanwege een grote uitslaande brand kunnen voorlopig nog niet terug naar huis. De Veiligheidsregio Utrecht meldt dat de brand is geblust, maar dat uit voorzorg water en elektriciteit zijn afgesloten. De gemeente is op dit moment bezig om opvanglocaties te regelen. Samen met Stichting Salvage wordt bekeken wie wanneer kan terugkeren, of dat tijdelijke vervangende woonruimte nodig is.
Ook meldt de Veiligheidsregio Utrecht dat er in de spouw van het complex nog enkele hitteplekken zitten waar mogelijk nog kleine brandhaarden zouden kunnen zitten. Met speciale apparatuur is deze gekoeld om er zeker van te zijn dat het vuur volledig is gedoofd.

Reportagelink: http://www.112actueel.nl/cgi-bin/2006brand/main/index.html?menu=zoeken&id=111000464417&web=link111000464417

Tekst van: © Wessel Kok - Hilversum
112Actueel.nl

<<< Vorige bericht Voorpagina Volgende bericht >>>

Foto's Klik op een foto voor een vergroting

Reageer op dit bericht
Naam:
E-mail adres:
 
(geldig e-mailadres)
E-mail adres zichtbaar
Reactie:
    
Verdien geld met u tip
112actueel Tiplijn
06-13047444
Klik hier voor meer uitleg